'אחרי שהתנגשנו' בסופו של ספוילרים

איזה סרט לראות?
 

המשך ל לאחר פירושו דרמה חדשה, רומנטיקה חדשה ותחומי עניין חדשים. ב אחרי שהתנגשנו , הרדין (גיבור פיינס טיפין) וטסה (ג'וזפין לנגפורד) חזרו - אך לא חזרו ביחד. הסרט רק הופיע לראשונה בנטפליקס, והמעריצים כבר מתחננים לסרט שלישי. בצדק - כי מה קרה בסוף זה?אחרי שהתנגשנו מגלה שטסה והרדין נשברו, אך עדיין סוג של רואים אחד את השני. זה מסובך. אבל טסה רק התחילה התמחות בחברת פרסום ולא יכולה להתמודד עם הסחות הדעת. היא מתחילה לצאת עם בחור חדש יותר נחמד, טרבור (קול ספרוז), עמיתה לעבודה. לרוע המזל, האקסית המציקה שלה הרדין ממשיכה להתגנב לחייה. האם היא יכולה להתגבר עליו, או שהכימיה ביניהם לעולם לא תדעך?לאחר סיום הסרט, ייתכן שאתה תוהה מה בדיוק בדיוק קרה. מה קורה בחייה של טסה? האם זה תואם את סדרת הספרים של אנה טוד? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על אחרי שהתנגשנו מסתיים - וכמובן, ספוילרים קדימה :

האם טסה והרדין נפרדים אחרי שהתנגשנו ?

ובכן, סוג של. הם נפרדו בתחילת הסרט, אבל לא יכולים להפסיק להתראות ולהתחבר. בין אם אתם מחשיבים את זה כרעיל או רומנטי, בסופו של דבר טסה והרדין מתחילים לצאת שוב כי הם פשוט מאוהבים זה בזה. אבל זה לא הסוף.

טסה כל כך מוטרדת ממערכת היחסים שלה עם הרדין, עד שבסופו של דבר היא מוסחת תוך כדי נהיגה, וכתוצאה מכך הורסת מכונית איומה. למרות שהיא בסופו של דבר בטוחה ולא נפגעת, זו קצת קריאת השכמה לצעירה: האם הרדין רעיל? הם לא בדיוק מסיימים את הדברים לפי הסצנות האחרונות של אחרי שהתנגשנו - למעשה, הרדין מקבל קעקוע חדש לכבוד מסירותו לטסה - אך הדברים נותרים באוויר.האם טסה מתחתנת ב אחרי שהתנגשנו ?

לא, טסה לא מתחתנת עם הרדין וגם לא את טרבור אחרי שהתנגשנו . אולם יש סצנת הצעות בה הרדין צופה כשהוא חושב על טסה. קימברלי, הבוס של טסה, וכריסטיאן ואנס, מנכ'ל החברה בה היא עובדת, מתארסים.

באיזה ערוץ משחקים הסטילרס של פיטסבורג

עם מי בסופו של דבר טסה אחרי שהתנגשנו ?

גם זה לא ברור. טרבור עובד על בקשתו של טסה להיות חברתו בסצנה שלאחר זיכויים, אך הרדין עדיין מחויב לה. אבל טרבור מתחיל להיות מעורב יותר בכל הקשה, ודורש מהרדין להתרחק מטסה כי הוא ממשיך לפגוע בה.ואז, יש את כל העסקה בסיאטל: לטסה פשוט הוצע נסיעה בתשלום מלא לסיאטל עם עבודה חדשה, דיור, כל התיקונים. יתרה מכך - גם לטרבור הוצע אותו תפקיד. מדוע שהיא לא תיקח את זה? יש לה עדיין רגשות כלפי הרדין. ככל הנראה, היא פשוט פגשה גם את אביה הביולוגי. בסרט הבא, כנראה שנזכה לראות איזו החלטה טסה מקבל.

מתי הסרט השלישי יופיע בנטפליקס? כאשר יהיה אחרי שנפלנו צא?

חדשות טובות: אחרי שנפלנו בדיוק עטף את הצילומים, אז אני מקווה שזה יגיע בקרוב. אם הוא עומד באותו לוח הזמנים של הגרסאות האחרונות לאחר flim, מצפה לראות את זה בבתי הקולנוע וב- VOD באוקטובר הבא, ויגיע לנטפליקס חודשיים אחרי בדצמבר. אולי אפילו מוקדם יותר, תלוי תוך כמה זמן הסרט מוכן לצאת לדרך!

שעון אחרי שהתנגשנו בנטפליקס