אַחֵר

אדם סנדלר דן במחווה המרגשת שלו של כריס פארלי: הייתי צריך להתכונן נפשית מחליט

איזה סרט לראות?
 

בסוף השבוע הזה, אדם סנדלר סיים את הראשון שלו אי פעם סאטרדיי נייט לייב מתארח עם מחווה לבבית לחברו המנוח ולבן זוגו השחקנים כריס פארלי. השיר הותיר צופים רבים - כמו גם רבים SNL צוות צוות ואנשי צוות - בבכי והתגלה כדרך הולמת לסיים את הפרק המקורי המהנה. ביום שני דן סנדלר בהופעתו עם אישיות הרדיו דן פטריק, והוא גילה שהוא מתקשה לחזור על המחווה הנוגעת ללב. סנדלר אמר לפטריק שעליו להתכונן נפשית לחיים SNL הופעה, כיוון שהוא כל הזמן התעצבן בזמן שהתאמן במהלך השבוע שקדם להופעה.

במהלך קריאתו למערכת ומופע פטריק , סנדלר גילה זאת SNL תכנן את מחווה פארלי מבעוד מועד (במקור ביצע את המחווה כחלק משלו 100% טרי ספיישל קומדיה), אבל הוא עדיין לא היה לגמרי מוכן לזה. זה קצת צץ עלי במהירות, אמר סנדלר. הייתי צריך להתכונן נפשית מכיוון שכששרתי את שיר פארלי באולפן בחזרות, כל הזמן התעצבנתי כי אהבתי פשוט להיות ב- 8H - האולפן. זה ממש הרגיז אותי.סנדלר נזכר שבהתחלה הוא התקשה לעבור את המספר. לא באמת יכולתי לשיר את זה בקול רם. די מלמלתי כי הדימוי והדברים שלו גרמו לי להתרגז, הוא אמר לפטריק. והייתי כמו, 'אוי בנאדם, יצא לי להתכונן למופע - לנסות לא להישבר. מפנה את תשומת ליבו ל SNL צוות וצוות, הוא המשיך, הם כנראה חשבו, 'אוי בנאדם, אתה חייב להישאר רגוע. הישאר רגוע. אף אחד לא רוצה לראות אותך בוכה כמו אידיוט את כל השיר, אתה יודע? 'בלילה של התוכנית, סנדלר חיפש את אשתו וילדיו לתמיכה. לדבריו, נופף אליהם והכין את עצמו. עליתי לשם וטידתי על הגיטרה רק לנסות להירגע, הוא נזכר. ואז הם הצביעו עליי: ‘בסדר, אנחנו מתגלגלים.’ אמרתי, ‘אוקיי, בוא נעשה את זה. פשוט תישאר יציב. ’זה היה מגניב. זה היה ממש מגניב.

צפו במחווה המרגשת של סנדלר לכריס פארלי בקליפ לעיל. הראיון שלו עם דן פטריק זמין לשידור ביוטיוב .לאן להזרים סאטרדיי נייט לייב