לקשט

איך להכין מרכז סידור פרחים

קפוץ למדריך


איך להכין סידור פרחים יפהפה או פריט מרכזי לבית, למסיבות או לחתונות. סידור פרחים קל עשה זאת בעצמך באמצעות פרחי חנות מכולת.

איך להזרים משחקי סטילרסתמיד אהבתי לקבל פרחים טריים בכניסה לבית שלנו או במטבח. הם מוסיפים חיים רעננים ויפים לכל חלל, ופשוט משמחים אותי. תמיד פשוט תפסתי צרור פרחים מהטריידר ג'ו'ס, הוצאתי אותם משרוול הפלסטיק, קצצתי אותם לאותו אורך והנחתי אותם לתוך אגרטל. טא דאאאא!!! הפרחים היו נופלים מיד לקצוות החיצוניים של האגרטל ונראים מעט דלילים ועירומים.עד חג המולד האחרון כשעשיתי סידור 'אמיתי'. זה היה כל כך כיף ליצור ואהבתי איך זה יצא. השתמשתי בקצף פרחוני של אואזיס לעיגון הגבעולים. אבל אז חזרתי לשיטת ה'פלופ וללכת' הישנה שלי. עד שבוע שעבר, כשהשתתפתי בשיעור סידור פרחים להטבות שהתארחו באחת החנויות האהובות עלי, Coast 2 Coast Collection ובעלת הפרחים המקומית המקסימה, רייצ'ל. פתאום נזכרתי כמה קל וכיף לשחק עם פרחים. במקום להשתמש באואזיס, השתמשנו בשיטה קלה עוד יותר, שכנראה לרוב האנשים כבר יש את הציוד עבורה בבית.רשת גילוי מסע כוכבים

נתתי את החלק המרכזי הפרחוני שלי לאמא שלי ליום האם, אבל היה כל כך כיף, שהכנתי עוד אחד אתמול. הפעם השתמשתי בחמניות, באדמוניות לבנות ובורד עדן מהגינה שלי. אין צורך להוציא הון בחנות הפרחים, אתה יכול בקלות לעשות סידורים יפים עם פרחים שנאספו במכולת. כל הפרחים שאתה רואה בפוסט הזה היו מ-Trader Joe's וירק מהחצר שלי. יש רק כמה טיפים שכדאי לזכור, ואז אתה יכול לשחרר את היצירתיות שלך.כפי שאתה יכול לראות, הזמנתי את ה-mini me עוזרת שלי. והבנתי שסידור פרחים הוא פרויקט יצירה נפלא לקטנטנים לעזור בו. מהחיפוש אחר ירק ועד הצבת פרחים, יצירת סידור הפרחים שלנו היה פרויקט מהנה עבור שנינו.

מתי העונה החדשה של ילוסטון מתחילה בחשיבות עליונה

טיפים לסידור פרחים

 • הוסף ירוק-
  הסתכל דרך החצר האחורית שלך וחתוך את כל הענפים והגפנים שאתה אוהב. הגפנים הסוררות האלה נראות רומנטיות לחלוטין עם נקודות מרכזיות פרחוניות. האהובים עלי הם ענפי זית ואקליפטוס, שנמצאים בשפע במקום בו אנו חיים.
 • תסתכל על הסדר שלך כמו אמנות
  ברישום, ציור וצילום, אתה רוצה שהעין תעבור דרך יצירת האמנות. אני אוהב ליצור את אותה תנועה במרכז פרח.
 • בחר סכמת צבעים
  קבץ שניים או שלושה צבעים יחד, במקום להתפרע עם כל צבע שאתה יכול למצוא.
 • אין דרך נכונה או לא נכונה
  אם תכינו מספיק סידורי פרחים, תגלו שיש לכם סגנון ייחודי. סידורים 'מושלמים' משעממים - תן לזה שלך להיות קצת ואורגני. והכי חשוב, תהנו!

המשך לתוכן

חומרים

 • אגרטל 1 (אני אוהב צלחת קומפוט גדולה/קערה)
 • קלטת
 • גפנים או ענפים מהחצר שלך, שביל הליכה וכו'.
 • 2 או 3 צרורות פרחים של חנות מכולת (סוג אחד של פרח כל אחד, לא סידור)

כלים

 • מספריים

הוראות

 1. מלאו את האגרטל 2/3 מהדרך במים בטמפרטורת החדר. צור דפוס טיק-טק מעל החלק העליון של האגרטל עם סרט. זה יחזיק את הגבעולים שלך במקום.
 2. חיתוך והנחת גבעול אחד בכל פעם, צור את הצורה הכללית של הסידור שלך עם הצמחייה.
 3. הנח את הפרחים הגדולים והמגושמים יותר שלך לתוך האגרטל. לאחר מכן סדרו את הפרחים הדקים יותר כדי לתת ממד וגובה. השתמש בפרחים כדי להשלים את החסר. אתה רוצה שהסדר שלך ייראה יפה ומלא. תהנה מיצירת המופת שלך!