אַחֵר

באיזו שעה 'ביל וטד יתמודד עם המוסיקה' יתבקש?

איזה סרט לראות?
 

רוצה לשמוע משהו שלגמרי לא מזויף? השלישי ביל וטד סרט, aka ביל וטד מתמודדים עם המוסיקה , בקרוב יהיה זמין לזרום מהנוחות של הבית שלך. קיאנו ריבס ואלכס וינטר חזרו אליו שוב, למעלה משלושים שנה אחרי שכיכבו בקומדיה המדע בדיוני המקורית, ההרפתקה המצוינת של ביל וטד בשנת 1989. הוא גם חזר לסופרים המקוריים של הסרט, כריס מת'סון ואד סולומון, ואילו דין פריסוט ( גלקסי קווסט ) מביים.

בטח, לביל פרסטון וטד לוגן יש כמה קמטים יותר מבעבר, אבל עדיין יש הרבה הרפתקאות - כמו המשימה שלהם ליצור שיר כל כך מושלם, שהוא יציל את היקום כולו. מעריצי קיאנו ריבס לא ירצו לפספס את זה, אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ביל וטד 3 תאריך שחרור וזמן שחרור.כאשר יהיה הצעת החוק וטד מתמודדים עם המוזיקה להיות מבוקש? מתי עושה הצעת חוק וטד 3 צא?

ביל וטד מתמודדים עם המוסיקה יוצא לפי דרישה ביום שישי הקרוב, 28 באוגוסט. זה מחר!באיזה ערוץ משחקים הפטריוטים היום

איפה אני יכול לצפות הצעת החוק וטד מתמודדים עם המוזיקה ?

ביל וטד מתמודדים עם המוסיקה יהיה זמין להשכרה דיגיטלית ב אֲמָזוֹנָה , iTunes, גוגל פליי , פנדנגו עכשיו, וודו , או בכל מקום בו אתה מעדיף לשכור תוכן דיגיטלי.

הפלאש עונה 3 הפרק הבא

מה הזמן הצעת החוק וטד מתמודדים עם המוזיקה להיות מבוקש?

זמני שחרור ה- VOD ישתנו בהתאם לשירות בו אתה משתמש לרכישה ביל וטד מתמודדים עם המוסיקה , אך כותרות חדשות מתווספות בדרך כלל ל- iTunes בסביבות השעה 12 בבוקר ET ו- Amazon בסביבות השעה 12 בבוקר PT.עד כמה הרבה דברים עושים הצעת החוק וטד מתמודדים עם המוזיקה עלות לפי דרישה?

המחיר עשוי להשתנות בהתאם למקום שבו אתם שוכרים. עַל אֲמָזוֹנָה , iTunes, גוגל פליי , FandangoNow , ו וודו , שטר כסף וטד 3 עולה 19.99 דולר להשכרה לפי דרישה, ו 24.99 דולר לרכישה. עם זאת, אם אתה חבר ב- Prime, אתה יכול לקבל הנחה של 3 $ (אז 16.99 $ להשכרה, 21.99 $ לקנות). ברגע שאתה מכה לשחק בסרט, יש לך חלון של 48 שעות כדי לצפות בו.

האם יש הצעת החוק וטד מתמודדים עם המוזיקה גְרוֹר?

בהחלט יש, ואתה יכול לצפות בזה ממש כאן! כל שעליך לעשות הוא לגלול מעלה ולחץ על הפעל בסרטון בראש עמוד זה. תהנה!יצירה זו עודכנה כדי לשקף מחירים מתוקנים להשכרה ורכישה.

רשימת פרקים של נרקוס עונה 2

איפה לצפות ביל וטד מתמודדים עם המוסיקה