אַחֵר

הגמביט של טיילור קיטש הגיע טוב יותר מ'מקורות האקס-מן: וולברין '| מחליט

איזה סרט לראות?
 

הנה מה שאני מאמין: מקורות האקס-מן: וולברין הוא סרט גרוע, וגמביט הוא דמות נהדרת. בעוד שהשעבר הראשון הוא די מתון (מי בעצם אוהב הסרט ההוא ?!), האחרון די חם. עם האווירה של אמן הטנדר והתחפושת המוזרה שלו (גנב ערמומי שלובש מגפי מתכת בצבע כחול בוהק!), גמביט בהחלט אוהב אותו או שונא אותו די בחור. אבל בתור אוהד אקס שהוצג לראשונה לאקס-מן באמצעות הסרט המצויר המהפכני משנות ה -90, לנצח יש לי נקודה רכה לקאג'ון הזעיר בשריון גוף פוקסיה.

פחד מהמתים המהלכים אליסיה מוות

הנה דבר נוסף שאני מאמין: טיילור קיטש לוהק לחלוטין כגמביט והוא ללא ספק הדבר היחיד שניתן לגאולה מקורות האקס-מן: וולברין , סרט שזכור לטובה ביותר כמי שהטיל מום על דדפול ונתן לליב שרייבר ציפורניים נמרצות. היום בהיותי יום הולדתו של קיטש, אני מרגיש צורך לשבח את ההופעה המאוד הגונה הזו בסרט גרוע מאוד, במיוחד מכיוון שצ'אנינג טייטום עדיין מתכוון להרים חפיסת קלפים לסרט הסולו של גאמביט שעוכב בצורה מצחיקה.בין אם טייטום יהיה גמביט טוב ובין אם לאו, זו תעלומה שכנראה לעולם לא תיפתר. עם זאת, ראינו את קיטש בתפקיד ומעיל הגשם של רמי לבו מתאים לו בצורה מושלמת. קיטש לקח על עצמו את תפקיד גמביט באמצע הריצה שלו כטים ריגינס אורות של שישי בלילה , דמות שהייתה בעצם אודישן ארוך לנבלות תושבי האקס-מן. קיטש הביא אנושיות אמיתית וכבידות כהות לכדורגל הבעייתי והמחוספס סביב הקצוות שמשחק בלוטריו. מרבית התארים הללו חלים גם על גמביט, אדם שכוחו המוטנטי היה בעצם מגניב ומסתורי (אם כי גמביט תמיד העדיף לשחק כדורסל ). לא כואב שעם מבטו הבוהק, שפתייםיו החיווריות ושיער הסלעים שלו, קיטש נראה לגמרי כמו ציור של ג'ים לי שהתעורר לחיים.© 20thCentFox / באדיבות אוסף אוורט

ואז יש מקורות האקס-מן: וולברין , בלגן טונאלי של סרט עם סצנות פעולה מעולות, עיבודים מוטעים של דמויות, וליהוק לא רע מחוץ לקיטש. מלבד יו ג'קמן, שגורם הריפוי שלו נתן לו לצאת משפע סרטי אקס-מן רעים ללא פגע, קיטש הוא נקודת האור היחידה האחרת - והוא לא מופיע עד 66 דקות לסרט ויש לו רק בסביבות 8 דקות של זמן מסך כולל.סצנת המבוא של גמביט מושלמת, אם כי, ומה בדיוק הייתם רוצים ממנו. וולברין עוקב אחריו בקזינו בניו אורלינס, מבצע טריקים של קלפים תוך שהוא זוכה בכסף מההמחות שעל שולחנו. השורה הראשונה של גמביט בסרט, אחרי שוולברין שאל אם הוא רמי לבו: האם אני חייב לך כסף? קיטש הוא הכמות הנכונה של חלק ומקסים ... ובסדר, הסרט המוצג בשנת 1979 אומר שהשיער שלו מעט נוצות מדי והחולצה שלו קצת משיית מדי. זה לא נראה טוב, אבל 1979 לא הייתה שנה נאה. אבל כשגמביט פורק חפיסת כרטיסים טעונים קינטית על וולברין, זה עדיין די קל.

אֲמָזוֹנָהזה סרט גיבורי-על, החבר'ה הטובים צריכים לקטט לפני שהם מכירים בזלזול שהם באותו צד. רוב זמן הבילוי של גמביט הוא סצנת קרב בינו לבין וולברין, סצנת קרב שיש בה הרבה סיבוב, קפיצה, וקיצוץ. הקרב מגיע לשיאו ברגע ישר של לוני טונס עם וולברין דמוי טאז שמפיל בריחת אש לסרטים. זה לא נהדר, אבל גם, קיטש הוא לא הבעיה ברצף הקריקטורה הגבולי הזה.

© 20thCentFox / באדיבות אוסף אוורט

לאחר סיום זה, הסרט מגדיר את גמביט כמעין ריגס למורטאו של וולברין ... לסצינה אחת, במטוסו של גמביט כשהם טסים לאי דריי מייל. משם הוא נעלם לכל רגע משמעותי במערכה 3, ממהר מהמצלמה כדי להציל ילדים מוטנטים בלתי נראים מסכנות בלתי נראות. תפקידו בסרט עד לנקודה זו היה כשותף דליל ואז נהג.

הוא חוזר בסוף הסרט כדי להציל את חייו של וולברין מהערימה המתפוררת של תחנת הגרעין ברגע שהוא גמביט כה מהותי עד שהוא גרם לי לצחוק בקול רם בעבודה. לאחר שהתפוצץ דרכו בגוש הערימה ההוא והציל את לוגן מלהשתטחב, הוא מסתובב ואומר:

אֲמָזוֹנָה

פטריוטים זרם חי בחינם

התשובה של וולברין היא, אין בדיחה, רטנה אה, ישו.

זהו זה. זה גמביט. הוא מוחלט ומגניב לחלוטין, אבל כל הסובבים אותו צריכים למצוא אותו מגוחך לחלוטין. זה אחד הדברים הבודדים מקורות האקס-מן: וולברין הבנתי נכון - וכמה מגניב נראה לראות את וולברין נלחם במסוק.

העובדה שקיטש עברה פעולה גרועה, דיאלוג רע, תספורת לא טובה וחולצה ממש גרועה כדי לספק גמביט שנהניתי לצפות בו, זה באמת עדות עד כמה הליהוק הזה היה טוב. זה גם מטורף גדול כי רק דמיין לעצמך כמה טוב הוא היה, אתה יודע, א טוֹב סרט. במקום זאת, יש להניח שאנחנו מקבלים את דמותו של צ'אנינג טייטום, אם אי פעם במאי יתקיים. וכבר קיבלנו הצצה למה הגמביט של טייטום עשוי להיראות .

אבוד בחלל 2018 עונה 3

ממתי עשה זֶה להיות טוב יותר מ זֶה ?

צילומים: Getty Images, אוסף אוורט

לאן להזרים מקורות האקס-מן: וולברין