סקול נטפליקס של 'שולץ מציל את אמריקה: הזרם אותו או דלג עליו?

איזה סרט לראות?
 

אנדרו שולץ הוא סטנדאפיסט, אבל הנה, לקראת הופעת הבכורה שלו בנטפליקס, הוא מתיישב ומספק ארבע הצעות של 15 דקות בערך 2020, ומסקר מגפות, טורפים, מחאות ונשיאים.שולץ חוסך אמריקה : להזרים אותו או לדלג עליו?

התמצית: למרות שנראה קצת כמו לוקאס האס שמצליח להשתלב עם תנוחת הכוס של ליאונרדו דיקפריו, שולץ הגיח מתוך אחווה קומית יותר, MTV קוד גיא . שם הפכו שולץ ושרלמיין אלוהים לא רק לעמיתים, אלא גם לשיתופי פעולה. יש להם פודקאסט משלהם ביחד, האידיוטים המבריקים. שולץ גם מעגן את צוות הפודקאסטים שלו, ומדבר בעיקר בספורט בדגל 2 ובקולנוע וטלוויזיה בווסטרברוס.קוד בחור. אידיוטים מבריקים. דגלני 2. ווסטרברו. האם אתה מרגיש כאן דפוס?

לאחר MTV, שולץ נחת כמה הופעות חוזרות בטלוויזיה, כולל שיתוף בכיכובו של סיטקום ההוקי של IFC, בנדרס , ותפקידים על אמזון פיט ערמומי וסדרת Seeso על ג'וני קרסון, יש ... ג'וני! (זה עכשיו על פיקוק). אבל בסטנד-אפ, הוא היה צריך להמשיך לדרוש את דרכו באמצעות YouTube, ולהוציא שם שני מבצעים קומיים שם בשנת 2019, שכל אחד מהם צבר מיליוני צפיות. ואחרי שצפו באחד הסרטונים של הכללים החדשים של ביל מאהר באביב הזה, שולץ וחבריו החליטו שהם יכולים לעשות טוב יותר, והחלו לייצר מונולוגים שבועיים משלהם. הם מצאו גם מיליוני לייקים ושיתופים ברחבי אינסטגרם ויוטיוב, כולל כאלה של ג'סטין ביבר, ששיתף אותם עם המנהל שלו, סקוטר בראון. בראון הוא מפיק בכיר בפרויקט זה בן ארבעה פרקים, יחד עם JAX Media (שכבר מאכלס את שטח הדיבור הקומי באמצעות דסוס ומרו , חזית מלאה עם סמנתה בי , ו וילמור ).

נשיקה קשת מצוירת עונה 6

צילום: נטפליקסאילו מבצעים קומיים זה יזכיר לך ?: זה לא ספיישל קומדיה.

הגיוני יותר להשוות את עבודתו של שולץ כאן לזו של מארחי טוק-שאר אחרים. כמו חסן מינהג ', למשל. האם זה מוזר שנטפליקס ביטלה את Minhaj's חוק הפטריוט בשנת 2020, רק כדי לתת ארבעה פרקים לשולץ כדי לסכם את השנה, או שסתם 2020 היא יותר מדי מותג? תביא לנו את הזכר הלבן אלפא מאצ'ו, בפעם האחרונה לשנת 2020. עם זאת, חשוב לציין כאן כי בעוד שולץ הוא הפנים היחידות של פרויקט השנה הנוכחי, כמו כל מארחי תוכנית השיחות, יש לו צוות כותבים גורו גרפי שעובד מאחורי הקלעים כדי למשוך את הכל בשבילו.בדיחות בלתי נשכחות: האופן שבו כל זה מובנה, צפוף כמעט ללא נשימה, עובד בעד ונגד זה באופן קומי. אתה עלול לפספס הרבה רק לנסות לעקוב אחריו.

יש הרבה מילים, עם גרפיקה שצצה ונעלמה ברגע להגביר משחק מילים או להציע נקודת מבט חלופית. מכיוון ששולץ הוא קומיקאי העוסק בספורט, תראה המון תקלות ראייה המשתתפות בספורטאים מקצועיים או בעמיתיו הסטנדאפים. אבל יש כמה אזכורים מתוארכים שרק קומיקס דרכים יכול לאהוב, גם מטרי שיאבו ועד רייצ'ל דולזאל ועד מוניקה לוינסקי.

קליפ זה מעניק לכם טעם מלא של חוויית שולץ, עם בדיחות מין בהן מעורבים הארי וויינשטיין, ג'פרי אפשטיין ורוברט קראפט, בדיחה על חשבון שיניו של מייקל סטרהאן, גרפיקה המציגה נעל כשהוא אומר אל תאכלו בקר וברוקולי , רודף אחרי פוליטיקאים בקליפורניה בגלל הצביעות שלהם, ושתי בדיחות שונות בהן נקודת המחץ היא אונס בכלא. וזה רק חצי מזה.

הגרינץ' הסרט המלא בחינם

אולי החלק הזכור ביותר קורה כש שולץ והצוות שוברים את הקיר הרביעי כדי לראות אם הצופים מקדישים תשומת לב אליהם כמו שהם אלינו.

איפה צולם כוח

הטייק שלנו: אחת היצירות העיקריות של תערוכות אמנות קידום מכירות ששולץ יורק אש חמה, או שזה רק חבורה של אוויר חם?

הדבר הראשון שהוא עושה זה להתיישב ולמרוח את רגליו לרווחה. במעבר של העיר ניו יורק, אפילו שיחת ה- MTA גורמת להפיץ את המנהג ולדחות אותו.

זו טקטיקה גברית אלפא מאצ'ואיסטית מאוד, המודיעה: לא רק שאני תופס מקום, אלא רואה כמה אני כדורית. ברצינות. תסתכל על הכדורים שלי!

אבל כמה מהגבריות הרעילה של שולץ היא רק מעשה? כמה זה מתנפח ומתנפח, מטלטל אותנו רק למען תשומת הלב שלנו? כפי שהוא מזכיר בפרק השני, שנקרא טורפים אך יותר ממוקד בתיאוריות קונספירציה כמו QAnon: אפשטיין היה הדלק, קורונה הייתה הלהבה והמדיה החברתית הייתה החמצן, אמר והוסיף: האלגוריתם המתוק הזה שנתן לי את הקריירה שלי. הסיע אותנו גם בשביל לפרנויה.

בכל פעם ששולץ עלול להחליק לשני הצדדים, הוא בסופו של דבר מקווה למצוא איזו יסוד משותף של סבירות. אחרי הכל, הסדרה נקראת שולץ מציל את אמריקה .

אז הוא תומך ב Black Lives Matter כתנועה, גם אם הוא עלול לריב עם מנהיגותה. הוא מאמין ברפורמה במשטרה, אך מציע לאמץ את הביטוי לארגן מחדש את המשטרה במקום לבטל או להחזיר כדרך קדימה. ובפרק הרביעי והאחרון, שכותרתו נשיאים, שולץ באמת מתמודד עם התקשורת המרכזית על מנת להעמיד אמריקאים זה על זה על רווחים ודירוגים.

השיחה שלנו: דלג על זה. למה שמישהו ירצה לחיות מחדש את 2020? זה צריך להיות הזמן שנשאיר את העבר מאחור ונראה לעתיד מזהיר יותר. אבל הוא נוגע בזה רק בקושי. אז אם אתה אוהב את מה שיש לשולץ לומר, הייתי מנווט אותך לפודקאסט או למונולוגים אקטואליים שלו במקום.

האם משחק הסטילרס יהיה בטלוויזיה

שון ל 'מקארתי עובד בקצב הקומדיה בעיתון הדיגיטלי שלו, הקומיקס של הקומיקס ; לפני כן, לעיתונים ממשיים. מבוסס בניו יורק אבל ייסע לכל מקום בשביל הסקופ: גלידה או חדשות. הוא גם מצייץ @thecomicscomic ופודקאסטים פרקים של חצי שעה עם קומיקאים שחושפים סיפורי מקור: הקומיקס של הקומיקס מציג את הדברים האחרונים .

שעון שולץ מציל את אמריקה בנטפליקס