'אמילי בפריז' עונה 3 פרק 6 סיכום: I Smell Trouble

איזה סרט לראות?
 

אם קיווית לפתרון גדול לבנואה ומינדי לאחר העימות הרגשי שלהם על הבמה, סליחה, אמילי בפריז מעריצים. אני לא חושב שאנחנו מקבלים אחד. אנחנו פותחים עם מינדי יושבת בבית קפה על המדרכה ומתלוננת שהחבר שלה לא שלח לה הודעות בכלל מאז ההופעה שלהם, וזה בהחלט נשמע כאילו הוא עכשיו האקס שלה. ובכנות, נראה שלמינדי לא אכפת. שניות לאחר שחיפשה על מערכת היחסים שלה, היא זוהרת לאחר שקיבלה הודעת טקסט מניקולס.זה פותר את זה בעולם הפשוט של אמילי וחברותיה, אבל זה כמעט לא הבעיה היחידה בפרק הזה. סוכנות גרטו נמצאת במשבר קל לאחר שהמקום בו הם תכננו לארח אירוע מקלארן נסוג ברגע האחרון, ולא משאיר להם לאן לזרוק את חגיגת המכוניות היוקרתיות שלהם.ספיידרמן נועז

אמילי, ששלחה הודעות לאלפי במהלך הפגישה בזמן שסילבי כמעט מושכת את שערה, מקבלת בדיוק את ההודעה הנכונה בדיוק בזמן הנכון מהחבר שלה. לאנטואן, הבוס של אלפי, יש טירה בפרובנס שתהיה מושלמת לאירוע. הבעיה של סילבי נפתרה והיא מסכימה לתיקון המהיר. לא רק שיש להם חלל אירועים של מקלארן, אלפי ואמילי זוכות שתיהן לבלות לילה בפרובנס. וואלה!

ככל הנראה, אמילי ואלפי הם לא היחידים שמגיעים לאירוע - גם גבריאל הוא, מכיוון שהוא זכה להגיש אוכל במסיבה (גם אנטואן הוא הבוס שלו, אחרי הכל). אנחנו לומדים את זה בארוחת הערב מאוחר יותר באותו לילה, כשאמילי, אלפי וקמיל משוחחות וקמיל אומרת שהיא נשארת מהטיול בפרובאנס כדי לבלות זמן ו'לעבוד' עם סופיה. בזמן שהיא מבלה עם המאהב הסודי שלה, היא אומרת לאמילי 'תדאגי לגברים שלנו בשבילי' בזמן שהיא מסתובבת בפריז.

והם יוצאים לדרך! אמילי, אלפי וגבריאל בדרך לפרובנס למחרת, ונוסעים ברכבת לטירת אנטואן. במהלך הנסיעה ברכבת, גבריאל מציע שהם ינצלו את זמן ההשבתה שלהם כדי לבקר במסעדת כוכבי מישלן שהוא מת ללכת אליה, ואלפי ירד מיד, אבל אמילי לא - יש לה יותר מדי עבודה, כמובן, אז יום בנים זה.בזמן שאמילי והבנים עוברים את אחת הנסיעות היותר מביכות ברכבת שראיתי בטלוויזיה, גם סילבי מתקשה לעבור את זה, מתמודדת עם הקנאה של החבר שלה כשאנטואן רומז באופן ברור שהוא היה מעורב איתה באופן רומנטי. כאשר סילבי ואריק מגיעים לטירה, אנטואן מזכיר בחוצפה שהיא לא צריכה שום הוראות כי היא כבר מכירה את דרכה במקום, מה שכמובן מוציא את אריק לדרך. הוא משכנע את סילבי להודות ברומן שלה עם אנטואן, מה שמעורר כמה אזעקות עבורו, אבל הוא שם את דאגותיו בצד (בינתיים) כשהיא מבטיחה לו שהוא הגבר היחיד בחייה. היא ממש נשואה, אז זה לא נכון, אבל אריק מסתנוור בבירור מהקסם הצרפתי המשכר של סילבי. בכנות, גם אני.

בינתיים, אמילי ואלפי הגיעו עם גבריאל, אבל בדיוק כששני הגברים עומדים לצאת לארוחת צהריים, אלפי נאלץ לצאת מהשמורה כאשר אנטואן מושך אותו כדי לטפל בבעיה במפעל הבשמים שלו, ומשאיר את אמילי מלאו את הפרטים. כשהיא וגבריאל מגיעים, הסצנה מאוד דייט, והשרת קורא להם 'זוג יפה'. לא זה שוב…איפה אני יכול לצפות בכל העונות של האתגר

בזמן שחברתו יוצאת לדייט צהריים ראוי להתעלף עם גבריאל, אלפי מקשיבה לבוס שלו מתפרץ ומשתולל על ניחוח שהוא 'לא טוב' ואינו מסוגל להשתחרר. לאנטואן יש הרבה מהניחוח המקולקל שלו, אבל מעט מאוד מהריח האמיתי שהוא רוצה למכור. אלפי לא יודע, אמילי וגבריאל מפלרטטים את זה ברחבי העיר, ואנחנו רואים את הכל מצטבר בצילומי סלו-מו רומנטיים של השניים אוכלים מנות כוכבי מישלן על פני מוזיקה צרפתית של פעם.

כשהם מסיימים לאכול, גבריאל מבקש מהשף עצה בניהול עבודתו וחייו, והשף כמובן חושב שגם הם זוג. אם זה עוד לא היה ברור מספיק שכולם בתוכנית הזאת חושבים שגבריאל ואמילי צריכים להיפגש כבר, הם מעבירים את המסר שוב עם כל העדינות של לבנה לראש כשהצ'ק מגיע, שיש בו הערה על 'זוג מקסים.'

איך לצפות במשחק סטילר

'בטוח שוללנו אותו', אומרת אמילי לגבריאל. הכל קצת מביך, אבל זה מרגיש מתאים שגבריאל סועד עם אמילי כשהחברה שלו מבדרת את מערכת היחסים שלה מחוץ לשלהם. אחרי שקמיל נשארה בפריז, אנחנו רואים אותה מתרווחת בחדר מלון עם סופיה, שניהם לבושים חלקית, כשהם מדברים על עתידם, כשקמיל מציעה להאריך את תצוגת הגלריה של סופיה כדי שתוכל להישאר יותר זמן וסופיה דוחקת בה לבוא לבקר ביוון. כשקמיל עושה בדיקת מציאות קטנה ומזכירה את גבריאל, סופיה עונה, 'האם אנחנו באמת כאן כדי לאהוב רק אדם אחד?' אמילי, רשום הערות.

בחזרה לאירוע של מקלארן, לורן עומד להגיע - ללא הזמנה, כנראה - וסילבי, שצפתה באריק מצלם, טובלת במהירות ורצה אל אמילי, שעוקבת אחר האורחים. ככל הנראה במאמץ לשמור על החבר שלה מבעלה, סילבי תופסת את רשימת האורחים של אמילי ומשתלטת עליה, ושולחת אותה לשוחח עם מנהל מקלארן. כשהשניים דנים במכונית היוקרה האחרונה שלו, הוא אומר לה, 'מחסור יוצר ביקוש', תוך שהוא מוותר בנוחות על העצה המושלמת לבעיית הבושם של אנטואן.

נטפליקס

לרוע מזלה של סילבי, תוכנית רשימת האורחים שלה לא יוצאת לפועל, ואריק מבחין בלורן נכנס פנימה. סילבי מנסה להגיד לו שהוא לא ברשימה, ואריק ניגש להפריע להם, אבל לורן עוזב לקחת שמפניה לפני שדברים יתחילו. מתוחה מדי. ואריק, מסתבר, עוזב גם הוא, וזורק את סילבי פה ושם אחרי שהיא לא יכולה לענות על השאלה שלו מדוע היא עדיין נשואה ללורן. דוחף את מצלמתו בידיה, הוא מתרחק.

אחרי שסילבי ואריק מתנגשים, הגיע תורם של אלפי ואנטואן. כשהשניים נלחמים על קבוצת הבושם הגרועה, אמילי קוטעת ומציעה להם לשחרר את הניחוח כ'מהדורה מוגבלת', א לה דגם מקלארן. אנטואן הוא גס רוח להפליא, לועג לאמילי שמסבירה את היסודות של היצע וביקוש, ומסתער, אבל מאוחר יותר באותו לילה, הוא חולק את הרעיון המדויק שלה באירוע, מכין כוסית כוסית כשהוא חושף את ניחוח הלבנדר שלו במהדורה מוגבלת.

הוא פתר את הבעיה שלו, אבל לסילבי עדיין יש את שלה והיא מעשנת במצב רוח בחושך אחרי הארוחה, שם לורן מוצא אותה ומלביש עליה ז'קט. היא מספרת לו שאריק עזב, והם מדברים על נישואיהם כשהוא מבקש ממנה לצאת איתו לטיול בשדות הלבנדר. בדיוק כשהם ממש מעמיקים, כשהוא אומר שהוא רוצה להתגרש רק אם זה ישמח אותה ומבטיח לסילבי, 'אני כאן בשבילך', הם נשענים לנשיקה... אבל נקטעים על ידי דבורים רוחשות. הנקמה של אריק? לעולם לא נדע.

נטפליקס

הם פושטים את כל בגדיהם מסיבה כלשהי ורצים, קופצים לבריכה כדי לברוח. אחרי שצללו למים ויצאו משוחררים וצוחקים, הם סוף סוף מתנשקים, ונופלים יחד מחדר האורחים של סילבי למחרת בבוקר.

קתרין, אשתו של אנטואן, רואה אותם כשהם מתכוננים לעזוב את הטירה ומעיר הערה קצת עצבנית על כך שהיא שמחה שסילבי מתחברת למישהו שהיא לא נשואה לו, אבל סילבי מחזירה את זה מיד ואומרת לה, ' זה עושה את שנינו.'

נטפליקס שחור פריידיי 2019

גם אמילי ואלפי עוזבים, וקתרין מודה לו בדרכו החוצה על כך שהלך 'בוהן-אל-בוהן' עם אנטואן, שלאחר מכן מצטרף להיפרד ולהודות לאמילי על עזרתה (כפי שהוא צריך!) כדי להמתיק את מה שיצא. כדי להיות אירוע מוצלח להפליא, אלפי מסיע את עצמו ואת אמילי בחזרה לפריז במקלארן הסגול שהשאיל לו אנטואן.

אבל כמובן, לא כל קצה רופף קשור. כשאלפי מבקש את הקבלה מארוחת הצהריים עם גבריאל כדי שיוכל לשלם עליה, אמילי שומרת אותה בגלל הפתק על היותה וגבריאל זוג.