מגאן מקיין מגיבה לכריסי טייגן מוחקת את הטוויטר: 'אני מבינה למה היא רוצה לעזוב'

איזה סרט לראות?
 

מייגן מקיין מגובה את החלטתה של כריסי טייגן לעזוב את טוויטר לאחר 10 שנים בפלטפורמה. יום חמישי בבוקר ב הנוף המארחת המשותפת הבוטה אמרה כי היא מבינה כיצד קבלת שליליות מתמדת יכולה להשפיע על בריאות הנפש שלך, שכן היא מבלה רבע מחייה במגמה בטוויטר, וההערות לעיתים קרובות פוגעות ביותר. אני האישה השמרנית האחת בכל הטלוויזיה המרכזית. אני היחיד שנשאר, אמר מקיין. אני אומר דברים שאנשים פשוט לא רוצים לשמוע, ואם הם לא מסכימים איתי, זה הופך אוטומטית לאישי.האם יש ספר כוח 1

זה נושא מוזר מבחינתי מכיוון שאני אוהב את טוויטר מהרבה סיבות, אמר מקיין והסביר כי הוא יכול לחבר משתמשים עם ארגוני צדקה, קהילות חדשות או אפילו את בני זוגם לעתיד (היא פגשה את בעלה, מייסד הפדרליסט, בן דומנק). , בטוויטר). אני מרגיש שיש לי חובה מקצועית - זו לא ממש אפשרות מבחינתי לא להיות בטוויטר, במובן הזה שאני צריך לעקוב אחריה כדי להתעדכן באירועי חדשות על ידי עיתונאים.עם זאת, מצד שני, מקיין בדרך כלל מתנהג בטוויטר לאחר שנכנס לדיונים עם מארחיה המשותפים הנוף . הייתי במגמה בטוויטר אתמול. ו 9 מיליון פעמים - אני לא חושב שזה היה חיובי. זה תמיד משהו שלילי, אמרה. וזה לא רק אנשים אקראיים. זה אנשים עם סימני ביקורת כחולים.

מקיין הבהירה שהיא לא זקוקה למפלגה שחבל כי היא בחרה להיות דמות ציבורית (זו לא עבדות מובטחת, אמרה), אלא מכיוון שהיא אומרת דברים שלא נאמרים בתא ההד, בדרך כלל בטוויטר, היא מקבל התקפות אישיות. [זה] בערך כמה אני שמנה, שאני אישה לבנה ומגעילה, אני מגיעה לכל מקום רק בגלל אבא שלי, אמרה על אזכוריה. כל מה שכבר אמרתם אינו דבר שלא חשבתי, או חשתי, או לא הייתי בטוח בכל חיי.

אז, אני מבין את זה. אני מבין למה כריסי טייגן לא יכול לעשות את זה, סיכם מקיין. זה השפיע על בריאותי הנפשית ב 100%. סבלתי מדיכאון בגלל דברים שאנשים עשו לי ברשתות החברתיות. אבל אני לא מרגיש שאני נמצא במקום בו אוכל לעזוב את המדיה החברתית כי אני צריך להשתמש בה לצורך עבודתי.צפו במייגן מקיין דנה בהחלטתה של כריסי טייגן להתרחק מטוויטר לעיל.

לאן להזרים הנוף