רוּחָנִיוּת

כיצד לנקות גבישים

קפוץ למדריך

אם אתה בעניין של שימוש בקריסטלים לעבודת אנרגיה, ייתכן שאתה תוהה כיצד לנקות גבישים. קל לטעון ולנקות גבישים ויש כמה דרכים שונות לעשות זאת, מאור הירח המלא ועד מים מלוחים, דרך סלניט ועד קטורת או מריחת מרווה.

שימוש בקריסטלים בטקסים רוחניים וריפוי הוא תרגול עתיק שבו נעשה שימוש בתכונות האנרגטיות המגוונות ביותר של גבישים כדי לרפא, להפגין, לחבר את המשתמש לרטטים גבוהים יותר ולהיפתח חסומות. צ'אקרות . קריסטלים מורכבים ממטריצות גיאומטריות מורכבות שהופכות אותם למתלי אנרגיה אידיאליים. לדוגמה, הנה 5 קריסטלים לחרדה .ניקוי גבישים הוא שלב מכריע בכל תרגול או טקס גבישי. הבטחה שאתה עובד עם לוח נקי שקולט לכוונות והאנרגיה שלך היא הכרחית לריפוי וביטוי. גבישי ניקוי פותחים את מלוא העוצמה והפוטנציאל שלהם, ומאפשרים לך לקצור את התוצאות של עבודת הקריסטל שלך מהר יותר וביעילות!מופיע בנטפליקס

למה כדאי לנקות גבישים

הרכבם מאפשר להם לספוג, לנקות ולשחרר אנרגיה ביעילות בקצב מואץ, שלא כמו כל חומר אחר על פני כדור הארץ. בגלל שהם כל כך חדירים, אנרגיה נדבקת אליהם כמו דבק. כאשר מתחילים כל עבודה עם קריסטלים, חשוב שתנקה אותם מכל אנרגיה מתמשכת.אם אתה שוקל לעבוד עם גבישים כמו בישול, אתה יכול להבין מדוע ייתכן שתצטרך לנקות אותם קודם - לא תבשל עם סיר מבולבל! הלכלוך הישן שנדבק לסיר היה מתערבב עם האוכל הטרי, וכתוצאה מכך ארוחת ערב די לא טעימה. במובן זה, גבישים פועלים באותו אופן, אך במקום מזון, אנו מתמודדים עם אנרגיה! אם אתם מחפשים לשלב קריסטלים בשגרת הטיפול הרוחני או הטיפוח העצמי שלכם, הנה 5 דרכים יעילות לניקוי קריסטלים.

כיצד לנקות גבישים - 5 דרכים

7 קריסטלים יושבים על הקרקע עם דשא ברקע.1. אור הירח המלא

כוחו של הירח המלא חזק להפליא. זה יכול להשפיע על מצבי הרוח, הרווחה והמסלול שלנו בשבועות הקרובים. הירח המלא הוא שיאו של מחזור הירח שמסתיים בשיא, שופע אנרגיית ירח גולמית. זה אידיאלי עבורך לשחרר כל דבר שכבר לא משרת אותך, מכיוון שהוא בעל תכונות ניקוי חזקות.

הצבת הגבישים שלך בחוץ על ירח מלא בטוח תסיר מהם כל שליליות מתמשכת. הקפד למקם אותם על הקרקע או על הדשא שלך (בכל מקום אפשרי), שכן זה יבטיח שהאנרגיה השלילית תוחזר בחזרה לכדור הארץ כדי להיות ממוחזר מחדש. כמו כן, מומלץ להסיר אותם לא יאוחר משעה לאחר הזריחה כדי להבטיח שהאנרגיה הנקייה שלהם לא תתרוקן מקרני השמש.

אתה יכול לעשות אצווה של מי ירח באותו הזמן. בדוק את אלה טקסי ירח חדש בשלב הירח החדש.

2. אמבט מים מלוחים

אם אינך יכול לחכות עד לירח המלא הבא, ניקוי מי מלח הוא דרך יעילה ויסודית להיפטר מהגבישים שלך מכל אנרגיה. מלח הוא דוחה אנרגיה טבעי ומשמש לעתים קרובות בטקסי הגנה וטיהור.

אם אתה לא יכול לאסוף צנצנת מים מהאוקיינוס, אתה יכול להכין מים מלוחים בבית. לשיטה זו, הנח את הגבישים שלך בעדינות לתוך מיכל של מים פושרים. מוסיפים למים בערך כפית מלח ים ונותנים להם להשרות לפחות 8 שעות.

לאחר האמבטיה שלהם, שטפו אותם במים נקיים ויבשו אותם בעדינות. לזרוק את המים שנותרו לתוך האדמה כדי שכדור הארץ יוכל לספוג את השאריות האנרגטיות. יש לציין כי אין להשתמש בשיטה זו עבור גבישים מסוימים מכיוון שהיא יכולה לשנות את המראה והתכונות הרוחניות שלהם. גבישים נקבוביים וכאלה המכילים מתכת אין לנקות בדרך זו. יש להרחיק אבנים כמו פיריט, אופל, לאפיס לזולי, סלניט והמטייט ממלח.

3. קבורתם באדמה

חיבור גבישים למקור שלהם (כדור הארץ) יכול להיות בעל השפעות עמוקות עליהם. כדור הארץ יתחיל בתהליך של חידוש אנרגיה על ידי משיכתה ישירות מהגבישים, מה שהופך זאת לדרך יעילה לניקוים. כדי שהשיטה הזו תעבוד, כדאי שתמצאו בגינה שלכם מקום שקט וללא הפרעות.

את הגבישים צריך לקבור רק בעומק של כמה סנטימטרים, אבל יש לוודא שהם מכוסים כולו באדמה. סמנו את המקום בו הם קבורים וחזרו אליהם כעבור 1-7 ימים. לאחר שחפרתם אותם, שטפו אותם במים נקיים ויבשו אותם.

עשן מפאלו סנטו נסחף ליד ערימת גבישים על שולחן.

4. טשטוש

מצעד macys בשידור חי

טשטוש גבישים היא דרך יעילה ולא פולשנית לנקות אותם מאנרגיה מתמשכת. טקס עתיק זה משמש לטיהור חפצים והמרחב סביבך. בעזרת מקל כתמים לבחירתכם (פאלו סנטו, מרווה או רוזמרין), כבו את הגבישים בעשן.

פשוט הדליקו את קצה מקל הכתם והחזיקו את הגבישים שלכם מעל תעלות העשן כדי שיוכלו לקבל חשיפה מלאה. זו עשויה להיות שיטה מצוינת לשימוש אם החלל שלך זקוק גם לטיהור מכיוון שהכתמתם תפעל גם לניקוי הסביבה סביבך. זוהי גם בחירה מצוינת עבור גבישים נקבוביים, שכן העשן עדין ולא יפריע להרכב המבני של האבנים.

לוח סלניט לבן יושב על שולחן עץ. תכשיטי קריסטל יושבים על גבי הסלנטי לניקוי וטעינה.

5. סלניט

סלניט נחשב למלך חומרי ניקוי הקריסטלים. זהו גביש ייחודי ועוצמתי הפועל להגדלת האנרגיה הטבעית של האבנים איתם הוא עובד ולטיהורן. ניקוי עם סלניט הוא פשוט אך יעיל ביותר. זה יכול לעבוד גם עם כל סוג של קריסטל, מה שהופך אותו לאופציה רב-תכליתית עבור אלה עם אבנים נקבוביות או על בסיס מתכתי.

הנח את הגבישים שלך ליד או על גבי סלניט למשך 24 שעות לפחות. זה ייתן לסלניט מספיק זמן לספוג אנרגיה מהגבישים שסביבו ולנקות את עצמו.

תמונות: Shutterstock

המשך לתוכן

חומרים

  • ירח מלא
  • מי מלח
  • Palo Santo או Sage for Burning
  • סלניט

כלים

  • בחירת קריסטלים

הוראות

  1. בחרו אחת או יותר מ-5 שיטות הניקוי המתוארות במאמר.
  2. התחל להשתמש באנרגיה המנוקה בקריסטלים המנקים והטעונים שלך לריפוי, מדיטציה וביטוי.

מוצרים מומלצים

בתור עמית אמזון וחבר בתוכניות שותפים אחרות, אני מרוויח מרכישות מתאימות.