אַחֵר

ג'ימי קימל לא מצליח להתעמת עם אלן דג'נרס בנוגע לטענות רעילות במקום העבודה בראיון חדש

איזה סרט לראות?
 

באחד הראיונות הראשונים שלה מאז פרוץ שערוריית מקום העבודה הרעילה שלה בקיץ האחרון, אלן דג'נרס דיברה על הכל חוץ מהמחלוקת סביב הקריירה והמופע שלה. כאשר הקומיקאי ומנחת הטלוויזיה בשעות היום ישבו לשיחה בפרק אמש של ג'ימי קימל בשידור חי, היא שיתפה כמה סיפורים ידידותיים של 4/20 עם ג'ימי קימל, והתבדחה על הפלת משקאות עשבים ודיברה על עבודות הצדקה שלה, אבל אפילו לא התקרבה לטענות על התעלולים הרעילים שלה מאחורי הקלעים.

וזה לא בגלל שהיא סירבה לענות על שאלות בנושא - זה בגלל שהנושא מעולם לא עלה.קימל הזמין את דג'נרס בתוכניתו בין השאר כדי לדבר על סדרת ה- HBO מקס הקרובה שלה, אך לאחר אינספור סיפורים המפרטים את ההטרדות וההתעללות שעברו העובדים בזמן שעבדו מופע אלן דג'נרס, כמעט בלתי אפשרי בשלב זה להפריד בין מנחת הטוק שואו להאשמות שאיימו לשבש את הקריירה שלה בשנה שעברה - ולמה עלינו?אבל קימל נמנע לחלוטין מהנושא, בחירה מפתיעה עבור מארח הלילה המאוחר, שהפך עם השנים לפוליטי יותר והשתמש בתוכניתו כפלטפורמה לקרוא עוול בממשל, בבריאות ועוד. כפי ש החיה היומית מציין, גישת ראיון הכדור הרך של קימל מעלה את השאלה האם דג'נרס הסכימה רק להופעה בתנאי שהשערוריה שלה תתעלם - או שהיא רק ידעה שזה יהיה.

ואם אתה זקוק לרענון, דג'נרס לא הואשם בכך שהוא סתם גס רוח עם כמה עובדים. הסיפורים שעלו הקיץ מעובדים לשעבר ובהווה נעו בין טענות כי אסור היה ליצור קשר עין עם דג'נרס וכי המנטרה האדיבה שלה היא מעשה כלשהו, ​​וכלה בטענות מטרידות על גזענות והטרדות מיניות. בעקבות דו'ח באזפיד מפוצץ, שלושה מפיקים בכירים פוטרו מהתוכנית של דג'נרס ביולי.דג'נרס התייחסה לדיווחים לאחר צאתם הראשונה, התנצלה בפני עובדיה ואף פתחה את העונה החדשה של תוכניתה בשערוריה, ואמרה לקהל, אני יודע שאני במצב של פריבילגיה וכוח ו ... אני לוקח אחריות על מה קורה בהופעה שלי.

אך קימל בזבז הזדמנות לקבל תגובה לא מסוננת יותר מדג'נרס, כזו שלא נכתבה מחדש ועשתה חזרות חוזרות לפני כן. במקום זאת, המארח הניח לדג'נרס מהשיחה בצ'אט ידידותי מאכזב, כשהוא מחמיץ את הסיכוי לתת אחריות לדמות חזקה נוספת.צפו בראיון המלא עם דג'נרס בסרטון למעלה. ג'ימי קימל לייב משדר לילות שבוע בשעה 11: 35/10: 35c ב- ABC.

נרקוס מקסיקו אנשים אמיתיים

איפה לצפות ג'ימי קימל לייב