אַחֵר

האם 'האמריקאים' נמצאים בנטפליקס?

איזה סרט לראות?
 

עוד:

זה לעטוף על פרסי גלובוס הזהב 2019 ! צחקנו, בכינו, חיפשנו בגוגל, מה זה בדיוק שיטת קומינסקי! ?

בהנחיית אנדי סמברג וסנדרה הו, הטקס השנה בהחלט היה נתח הוגן של רגעים בלתי נשכחים , אך אחת התוצאות הפחות מפתיעות הייתה גם אחת המספקות ביותר: האמריקאים זכייה בגלובוס הזהב עבור דרמת הטלוויזיה הטובה ביותר.למרות שגם קרי ראסל וגם מתיו רייס היו מועמדים לשחקנית הטובה ביותר / השחקן הטוב ביותר בשנים 2017 ו 2018, זה היה הניצחון הראשון בגלובוס הזהב של מותחן הריגול FX הממכר, שהסתיים בשנה שעברה אחרי שש עונות נפלאות. איך אתה יכול לצפות (או לצפות מחדש) בסדרת הפעולות הכובשת הזו? האם האמריקאים בנטפליקס? כך תוכלו להזרים את דרמת הטלוויזיה הטובה ביותר 2018 ברשת!IS האמריקאים ב- NETFLIX?

לא. למרבה הצער הסדרה שזכתה לשבחי הביקורת של ג'ו ויסברג לא זורמת כרגע בנטפליקס.

איך עשה האמריקאים לעשות בכדורגל הזהב?

בסך הכל, זה היה לילה טוב עבור האמריקאים . הסדרה קיבלה הביתה את פרס הדרמה הטובה ביותר לטלוויזיה, אך קרי ראסל ומתיו רייס, שהיו מועמדים להופעה הטובה ביותר על ידי שחקנית בסדרת דרמה והשחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה בהתאמה, הסתלקו בידיים ריקות.האם אני יכול לצפות האמריקאים על הולו?

זה שלילי. האמריקאים לא מוצע בהולו.

IS האמריקאים בווידאו ראשוני?

כן! אתה יכול להזרים את כל שש העונות של האמריקאים בווידאו פריים .יש דרך אחרת לחדור האמריקאים באינטרנט? האם אתה בטוח האמריקאים לא ב- NETFLIX ?!

כֵּן. אנחנו בטוחים. פרקים של האמריקאים זמינים לרכישה גם ב Youtube , גוגל פליי , ו וודו .

דרך נוספת לצפות האמריקאים הוא FX +. זמין למנויי הכבלים הנוכחיים תמורת 5.99 דולר לחודש, FX + מאפשר לך לצפות ביותר מ 100 עונות ו -1,000 פרקים של מקורות FX ללא מודעות. לא רק שאתה יכול להזרים תוכניות עבר, אלא שתוכניות FX הנוכחיות זמינות באותו זמן שהם משודרים בטלוויזיה ... ללא פרסומות. מעוניין? מנויים חדשים יכולים לדגום FX + עם ניסיון בחינם .

קשורים: גמר 'האמריקאים': אנחנו הולכים לדבר על סצנת מוסך החניה עוד שנים רבות

לאן להזרים האמריקאים