האם 'המתים המהלכים: העולם שמעבר' מתגרה בתרופת זומבים?

איזה סרט לראות?
 

בפרק השבוע של המתים המהלכים: העולם שמעבר , שכותרתו Foothold, אנו מקבלים כמות שומטת לסת של מידע על הארגון החשאי ה-Civic Republic Military (CRM) ועל המטרות הסופיות שלהם. ו ספוילרים מעבר לנקודה זו , אבל זה בטוח נראה שהם מכוונים לפתח תרופה זומבים.בעוד שעה, הופ (אלכסה מנסור) זוכה לסיור במתקן CRM הודות לחברתו של אביה ליילה (נטלי גולד). בעודה שם, היא לומדת שהיא גוייסה למאמץ ארוך של עשרות שנים כדי להבין את שורשי מכת הזומבים, ואולי להפוך אותה. אבל למי שחושב כך העולם שמעבר העונה השנייה (והאחרונה) של זומבים תיגמר לנצח... תחשוב שוב.המדע מעביר תגליות קטנות בכל פעם, העולם שמעבר שואונראן מאט נגרטה אמר ל-RFCB. זה לא פתאום כמו, בום, הבנו את התרופה, וכולנו נרפאנו עכשיו, כולם פשוט לוקחים את הסרום. יש הרבה שלבים בין פריצת דרך קטנה שעשויה להוביל למשהו לבין סוף סוף לקבל את הרגע הזה של, וואו, יש לנו תרופה. ולכן, הציפיות שיש למדענים שלנו בתוכנית הזו היא שזה הולך להיות דבר רב-דורי.

התהליך הרב-דורי הזה הוא הסיבה ש-CRM גייס את Hope מלכתחילה עם תוכנית מסובכת שהובילה ממש למאות מקרי מוות ולהרס של שתי קהילות. אבל אם הופ היא המפתח לעצירת אפוקליפסת הזומבים, זה יכול להיות שווה את זה, נכון? ובכן, זה אם אפשר לסמוך על CRM - וליילה - מה שהם לא יכולים.

ליילה היא מישהי שאומרת את האמת כשהיא מרגישה שהיא יכולה, המשיכה נגרטה. והיא אומרת את האמת כשהיא מתאימה למטרותיה. אני חושב שאנחנו יכולים לקחת הרבה ממה שהיא אומרת בערך הנקוב. זה פשוט אפשרי שהיא כנראה לא נותנת לתקווה את כל העובדות, רק חלק מהן. והיא מראה לה אולי הצצה אל מאחורי הווילון, אבל לא נותנת לה מבט מלא. אז אני אגיד כל כך הרבה.בהתחשב בכך שליילה מחפשת עוד נושאים להתנסות בהם עד סוף הפרק, רוב הסיכויים שאולי הופ נכנסה ליותר ממה שהיא התמקחה עליו; וסוף הזומבים אולי אינו הדבר היחיד ש-CRM פועל לקראתו. מה הם באמת רוצים, נצטרך להישאר מעודכנים כדי לגלות.

המתים המהלכים: העולם שמעבר משודר בימי ראשון ב-10/9c ב-AMC, ומשדר שבוע מוקדם ב-AMC+.איפה לצפות המתים המהלכים: העולם שמעבר

באיזה ערוץ משחק הפוקרס הלילה