האם 'לגמרי מרגלים' בנטפליקס? | מחליט

איזה סרט לראות?
 

עוד:

האינטרנט הלך לבננות לפני כמה ימים כאשר א משתמש טוויטר בשם ms polo הודיעה כי סדרת האנימציה האהובה טוטלי ספייס! התווסף לנטפליקס. הציוץ, שכלל עדות לצילום שנראתה עד כה, הפך למחצה לוויראלי כמעט 50,000 ציוצים מחדש ולמעלה מ -150,000 לייקים נכון ליום שישי בבוקר. האוהדים היו אקסטטיים. הכיף המלאכיות של צארלי -סדרה מתארת ​​על שלושה חברים המאזנים בתחילת דרכם טיפולי ריגול בינלאומיים בתיכון עם החיים הכפולים שלהם נטפליקס במאי 2017 . המופע חזר והכל היה בסדר עם העולם.אלא שזה לא היה .אם אתה גר בארצות הברית ונכנס לנטפליקס, תוכל להבחין בכך טוטלי ספייס! אינו זמין כרגע לזרם. מה בשם הארגון העולמי להגנת האדם (WOOHP) קורה כאן? בואו נחקור.

אל צ'אפו עונה 4

IS טוטלי ספייס ב- NETFLIX?

אם אתה גר בארצות הברית, לא. אנחנו לא בטוחים אם הציוץ הוא מזויף או שההצגה נוספה לשוק בחו'ל (ציוץ אחר בשרשור ציין שהסדרה זמינה לצפייה בנטפליקס במלזיה), אבל טוטלי ספייס! לא נמצא כרגע ב- Netflix, לפחות לא בארה'ב.

אבל אל דאגה, יש עדיין הרבה דרכים לצפות טוטלי ספייס! בלי נטפליקס.קריקטורה של איש השלג פרוסטי

טוב אז טוטלי ספייס לא נמצא ב- NETFLIX. היכן אוכל לחדור את זה?

האם זה יהיה נחמד שיש את כל 156 הפרקים הזמינים לזרם 24/7 בנטפליקס? בטוח. מובן מאליו. אבל יש לנו חדשות טובות בשבילך: כל שש העונות של טוטלי ספייס נמצאים ב- Prime Video של אמזון . לא מנוי פריים וידאו? אין בעיה. שלל פרקים מלאים מסדרת האנימציה הם זמין לזרם בחינם ביוטיוב .

מחליט פנה לנטפליקס לצורך תגובה ותעדכן את הסיפור הזה עם התפתחותו.

לאן להזרים טוטלי ספייס