זרם אותו או דלג עליו

סקירת חיים של פליז NaviDAD: הזרם אותו או דלג עליו?

איזה סרט לראות?
 

מריו לופז ומליסה ג'ואן הארט מתאחדים מחדש ל חג מולד שמח ב- Lifetime - למעט הפעם, הארט מאחורי המצלמה. לופז מככב כמנהל בית ספר תיכון שבתו מוכנה עבורו להתמודד עם משחק הדייטים שלו, ואנלין מקורד מככבת כאישה שתופסת את עינו. אך האם היא גם תתפוס את ליבו? והאם מקהלת הפעמונים של התיכון תזכה בפסטיבל פרוסטי ?! והכי חשוב - צוות זה של הארט / לופז טוב כמו חופשה באזיקים ?

חג מולד שמח : להזרים אותו או לדלג עליו?

התמצית: מריו לופז מככב כמנהל בית ספר תיכון בשם דייוויד מוראלס - וכן, פשוטו כמשמעו כולם בעיר מודעים להפליא שלופז חם מדי וקריר מכדי להיות מנהל בית ספר תיכון רגיל. אבל דייוויד לא סתם חם מכדי להיות מנהל; הוא גם חם מכדי להיות איש משלוחים, וזה ההופעה שהוא עובד בשעות הפגרה שלו כדי שהוא יוכל להרוויח כסף עבור קרן המכללות של בתו נואל (פאולינה צ'אבס). או שיש סיבה נוספת מאחורי העבודה השנייה הזו ...?בזמן שהוא שלו מאוד במדי המשלוח המחמיאים, דייוויד מתחיל לאסוף סדר לאחר הזמנה מסופי (אנהלין מקורד), שנמצאת בעיר בביקור אצל אביה ועוזרת לו לשלוח את הצעצועים הקלאסיים של אמה המנוחה לבתים חדשים בעונת החגים. הם עוברים מזרים לסם ודיאן ממש במרפסת הקדמית שלה, ושניהם מבחינים בכימיה הברורה מאוד. אז מוטב שתאמינו שכשבתו של דוד תירשם אליו לאפליקציית היכרויות, סופי מחליקה ימינה.צילום: Lifetime

למזלה של נואל, סופי היא לא רק התאמה אפשרית לאביה. היא גם מוסיקאית מקצועית ומקהלת הפעמונים של התיכון זקוקה לשיפוץ משמעותי אם הם רוצים לסנוור את הקהל בפסטיבל הכפור הקרוב בערב חג המולד! האם סופי תהפוך את הילדים האלה למבצעים? האם דייויד וסופי יגרמו לזה לעבוד למרות שהיא גרה שלוש שעות משם? האם אנשים יפסיקו להיות מועברים על ידי הגומות הבלתי אפשריות של דוד? אין ספוילרים, למעט זה האחרון: לא, איש לעולם לא יוכל להתעלם מאותן גומות חן.באילו סרטים זה יזכיר לך ?: התאם כל סרט עיוור עם הקלאסיקה הבלתי מעורערת של חג המולד המיסט-טונים , וזה האווירה.

ביצועים שווה צפייה: בתור נואל בתו של דוד, פאולינה צ'אבס היא מוּחלָט תַעֲנוּג. אין פלא שהיא עובדת כל כך טוב עם מריו לופז; היא הכוכבת של נטפליקס היקום המתרחב של אשלי גרסיה , סיטקום שנוצר ושותף בהפקה על ידי ... מריו לופז. מה שאני הכי אוהבת בנואל זה שהיא לא דומה לילדה המתבגרת הרגילה שאתה מקבל בסרט כזה. היא חיובית, אופטימית, והיא אוהבת את אבא שלה. היא לא נבוכה ממנו (שוב, הוא מריו לופז )! היא רוצה אותו עד היום, ובסצנה רגשית לגיטימית, יש לה לב לב כנה איתו על צערו. היא פנטסטית.צילום: Lifetime

דיאלוג בלתי נשכח: אני גם אוהבת כמה שצ'אבס מצחיק, כמו כשנואל מגלה שאבא שלה עובד שוב כמשלוח. היא שואלת, אבא, אנחנו עניים? דוד מגיב, אנחנו עשירים במשפחה - ודודה מריסה (מרי כרמן לופז) מוסיפה - ו אהבה. תגובת נואל: או, זה נשמע שאנחנו עניים. זה למעשה נדיר לקבל בדיחות שפוגעות כל כך באחד הסרטים האלה. התסריט הזה מהודק!

מסורת חג: פינסטאר, אריזונה מקיימת את פסטיבל פרוסטי בכל ערב חג המולד. ולמרות שלא מדובר בתחרות, מוטב שתאמין שמקהלת הפעמונים של נואל רוצה לנגב את הרצפה עם התיכון היריב שלהם. אבל כמו, בצורה עליזה ועליזה.

האם הכותרת הגיונית ?: הכותרת היא משחק מילים כה מוצק וברור, שעמיתי ג'וש סורוקאץ 'בעצם עלה עליו בשנת 2018. אבל הסרט הזה עומד לחלוטין בתואר הפונטסטי ההוא בכך שהוא כל כך כיף והוא אפילו משלב אותו בשורה מכובדת וטיטולרית.

הטייק שלנו: פנה מקום בלוח הזמנים שלך לצפייה בחג, כולם, כי בעלי מקצוע הגיעו. סרט זה מספק את הקסם של רומקום החג שהזמנת וכולל את המתנות החינמיות של הפאתוס האמיתי, הפתעות בעלילה ובדיחות מוצקות. איזה פינוק!

אבל ברצינות, צוות השחקנים המרכזי של הסרט מריו לופז, אנהלין מקורד ופאולינה צ'אבס הם כל כך טובים, כל כך טבעיים ונינוחים זה עם זה, שהם מעלים חומר שהוא כְּבָר הרבה יותר טוב מרומקום הטלוויזיה הבסיסי שלך. לדמויות יש עומק שלעולם אין צורך באחד מהסרטים המהנים והפלאפיים האלה, אבל זה תמיד מבורך. לדוגמא, ישנם רגעים בהם מריו לופז עושה נוֹכְחִי משחק - עושה דרך יותר מלהיות העצמי הרגיל, המקסים והמבדר שלו בלי סוף. אני מדבר על עיניים אדומות, טון מושתק, דברים מסובכים מהחיים הפנימיים - בסרט חג המולד לכל החיים!

זה נדיר שאחד מסרטי החג האלה ממש מתחפר למשהו כואב כמו הצער על אובדן בן הזוג, במיוחד איך האבל הזה מתלקח סביב החגים. לראות סרט שנקרא חג מולד שמח ללכת לשם, ולשבת שם, כששחקנים כמו צ'אבס ולופז מתחייבים 110%? זה עוצמתי. ואתם יודעים מה? העובדה שהדמויות הולכות למקום העמוק והרגשי ההוא כל כך מוקדם בסרט רק גורם לך לחבב אותן יותר, וזה הופך את שאר הסרט המהנה הזה למהנה עוד יותר.

צילום: Lifetime

הכיף בסרט נובע מהפלירטוט הקדמי להפליא של דיוויד עם סופי, שמפלרטטת ישר בחזרה. מה שאני אוהב בסרט הזה הוא שהוא לא מטמטם את דיוויד או סופי במטרה לעכב את הרומנטיקה הבלתי נמנעת שלהם. אלה שני אנשים שנראים כמו מריו לופז ואנלין מקורד בעיירה קטנה באריזונה. הם מגיבים כראוי ובהתאם! יש מעט מאוד רצון שהם / לא יהיו כאן; זה יותר א אֵיך האם הם ו מתי האם הם. מה ששומר על הדינמיקה שלהם מעניינת במשך כל הסרט הוא הכימיה שלהם. ההתלבטות קדימה ואחורה מהירה ולופז ומקורד מוכנים יותר לשרת.

קח את כל זה והשליך לתחרות מקהלת פעמונים סוערת מאוד ו הופעות תומכות תוססות של מרי כרמן לופז כאחותו של דיוויד ופרנק קווינונס כמורה מחליף מקהלה נרגש אך לא תואם וקיבלתם מנצחת.

השיחה שלנו: הזרימו את זה. מליסה ג'ואן הארט ומריו לופז עושים שוב קסמים בחג.

זרם חג מולד שמח בחיים