אד מאריי, ההשראה של אחיו של ביל מאריי וקדישאק, מת בגיל 76

איזה סרט לראות?
 

אחיו של ביל מאריי אד, ההשראה מאחורי הסרט האהוב Caddyshack , נפטר. חברת הגולף של מאריי וויליאם מורי גולף הודיעה ביום שני על היווסדו של אד בהצהרה שחגגה את חייו ואת הקריירה הארוכה שלו כגולף. לפי אֲנָשִׁים , אד הוא האמין שהיה בן 76 במותו.זה עם הלב הכבד ביותר שאנחנו מכריזים על פטירתו של האגדה אד מאריי, כך כתב ביום שני חשבון וויליאם מורי גולף אינסטגרם. על שמו של הפטריארך המשפחתי, היה זה אד שהכיר למשפחת מאריי את משחק הגולף הנפלא הזה - בדרך של סיפורי בקאנטרי קלאב של אינדיאן הילס - בגיל 10, לא פחות. (הם כבר לא עושים אותם ככה.)התעניינותו של אד בספורט נמשכה לאורך כל השנים, ובשנת 1963 הוא קיבל את מלגת אוונס של אוניברסיטת נורת'ווסטרן, כבוד מיוחד שהוענק לאבי הגולף. חווייתו של הקאדי שימשה בסופו של דבר כהשראה לדמותו של דני נונאן ב Caddyshack כאשר בריאן דויל-מאריי כתב את התסריט האייקוני הזה, חשפה החברה.

steelers vs cowboys בשידור חי

בעוד אד מאריי לא הופיע בקלאסיקה של הרולד ראמיס וביל מאריי משנת 1980, הוא קיבל הכרה מיוחדת ב Caddyshack קרדיטים, ו- People מדווח שהוא הוצג בסרט תיעודי משנת 2009 על הסרט, Caddyshack: הסיפור הפנימי .צפה בפוסט זה באינסטגרם

פוסט ששותף על ידי ויליאם מאריי גולף (@williammurraygolf)

אד וכל חמשת האחים מאריי הם גם חברים בהיכל התהילה של קאדי - דבר שכל הנערים מתגאים בו, מכיוון שמשחק זה עזר לעצב את חייהם, הוסיף ויליאם מורי גולף (האחים הוכנסו להיכל התהילה של קאדי ב 2015).זה היה כבוד עבור כולנו להכיר את אד ולבלות איתו בחצי העשור האחרון שכן בנינו את המותג הזה עם משפחת מאריי - וההפסד שלו הוא חור שלעולם לא יתמלא.תנוחו בגן עדן, לאיש משפחה אמיתי ולנפש עדינה ומתוקה, סיכמה החברה. שנזכה לכבד את זכרך מהיום הזה ואילך.

איפה אתה יכול לראות haikyuu

לאן להזרים Caddyshack