ביל מאהר קורא לדמוקרטים להיות מופקרים יותר מכיוון ש'זה הדבר שלנו 'בזמן אמת

איזה סרט לראות?
 

אתמול בערב זמן אמת עם ביל מאהר , מארח ה- HBO העביר במהלך קטע השלטון החדש השבוע את אכזבתו מהתפיסה שנראה כי השמרנים הם מחוץ לליברלים. לאחר שהציג שלל שערוריות פוליטיות בעבר ובהווה שעסקו במין ובסמים, התחנן מאהר בפני הדמוקרטים להפסיק להיות הפראיירים ולהתחיל לעשות יותר סמים ולקיים יותר יחסי מין כדי שהרפובליקנים יוכלו לחזור להיות התקליט השמרני- המסיבה שלך **.הרפובליקנים לא יכולים להשקיע עשרות שנים בטרפנות של ליברלים על כך שהם מתירניים מדי לגבי סקס וסמים, ואז לשתוק לחלוטין לגבי מאט גאץ, אמר מאהר בגיחוך על פניו. לאחר מכן הוא פירט את הפרטים על השערוריה המתמשכת בהשתתפות חבר הקונגרס בפלורידה, במיוחד דיווחים שתיארו שימוש לא חוקי בסמים והשכרת זונות למסיבות אסורות במלונות.בסדר. מסיבות סוויטות של מלונות פרועים - זה העניין שלנו, אמר מאהר בחוסר שביעות רצון מבודח. דמוקרטים הם המפלגה של אהבה חופשית וכיף ושכחה היכן החנית את מכוניתך. הרפובליקנים לא יכולים להיות המפלגה השמרנית והדביקה **, ואז לקחת את הסמים שלנו ולשים את הנשים שלנו.

מאהר תיגר כי אמריקה עובדת הכי טוב כמו בורי. הרפובליקנים עושים עסקים בחזית. מפלגת הדמוקרטים מאחור, וציטטה שמועות לפיהן JFK קיימה לכאורה מפלגות בריכה בעירום במהלך נשיאותו. עכשיו הפוליטיקאי שמגיע הכי קרוב לביצוע המורשת ההיא הוא מאט גאץ? לא.

מאהר התייחס אז למנהיג הקונגרס הרפובליקני לשעבר ג'ון בוהנר, שמוכר כעת סיר למחייתו.העבודה הישנה שלי, אמר בצחוק.

הוא גם הזכיר לקהל שלו כיצד חברת הקונגרס הרפובליקנית מרג'ורי טיילור גרין מדווחת על יחסי מין טנטריים פוליאמוריים ואשלי באביט (מתמרדת הקפיטול שנפטרה במהלך ההתנגשות ב -6 בינואר) מתברר כי היה ב'כיס 'עם בעלה ואישה אחרת. .מאהר אז הרים תמונה של דונלד טראמפ וסטורמי דניאלס פשוט כדי לומר ואפילו לא יניע אותי את הבחור הזה.

אם זה היה כיף, הרפובליקנים היו נגד זה. הם התייחסו לאופלטיקה בגלל שקלינטון קיבל מציצה. הם המציאו חינוך להימנעות בלבד. מיט רומני מעולם לא ראה את עצמו עירום, הוסיף מאהר. ג'ון אשקרופט, אני לא צוחק, כיסה פעם את הציצים על פסל. ריק סנטורום לובש אפוד סוודר! ניוט גינגריץ 'אמר פעם, ציטוט:' הדמוקרטים היו המפלגה של נהנתנות מוחלטת, אקסיבציוניזם מוחלט, ביזריות מוחלטת, מוזרות מוחלטת. 'ובכן, בלילה טוב אני מניח.

אנחנו צריכים להחזיר את הסדר הטבעי של הדברים, התעקש מאהר. אני לא רוצה לחיות בעולם שבו הליברלים הם הנעוצים והשמרנים עושים סמים ונכנסים. פעם הימין היו הנעלבים מכל דבר. הם היו המפלגה של קודי הדיבור והרשימות השחורות והבהלות המוסריות, ודרשו שתוכנית טלוויזיה כלשהי חייבת ללכת. טוב עכשיו זה אנחנו. אנחנו הכי פראיירים עכשיו.

מאהר ייבב על כך שהליברלים הם אלה שיונקים עכשיו את הכיף מכל דבר. ליל כל הקדושים. האוסקר. יַלדוּת. טוויטר. קוֹמֶדִיָה. זה כמו שילדים שהתעוררו בקמפוס החליטו להיות כל החלקים הגרועים ביותר של המטביל הדרומי. וזה לא בסדר - כי זו ניכוס תרבותי.

המומחה הקומי והפוליטיקאי של הלילה המאוחרת הביע את אמונתו שלרבים מהדמוקרטים המהוללים בעבר היו חיים פרטיים מעניינים (ומהנים), אך הדמוקרטים הם כיום המפלגה שלא יכולה להבדיל בין אנתוני ויינר לאל פרנקן.

לאחר מכן העלה את חברת הקונגרס לשעבר קייטי היל כדי להסיע את נקודת הביתה שלו. היל, כמו אשלי באביט, נמצא בכמונה, ותמונה מחזיקה בבונג, וזה היה יותר מדי עבור המפלגה הדמוקרטית הפוריטנית החדשה שלנו. להפך: זה צריך להיות הלוגו שלנו.

אנחנו אנשי הצוות! אנשי הבונג! גורו המינים הטנטרי. לא f- ב ’מאט גץ, אנחנו, אמר מאהר כשהוא סיכם את ההתלהמות שלו. עשינו המלך בבוץ ושריפת חזייה והפעלנו והתכווננו ונשירה. הם המסיבה שלא תאפה עוגות חתונה להומואים.

הגיע הזמן לחזור. כי בכנות, אתה לא טוב בלהיות אנחנו, ולהיות אתה מבאס, הוא אמר.

אתה יכול לבדוק את הסרטון המלא לעיל ולתפוס פרקים חדשים של זמן אמת עם ביל מאהר בימי שישי בשעה 22:00. EST.

מייקל הוא נרקומן במוזיקה וטלוויזיה המתלהב מרוב הדברים שאינם משעממים לגמרי. תוכלו לעקוב אחריו בטוויטר - @Tweetskoor

זרם זמן אמת עם ביל מאהר ב- HBO מקס