אַחֵר

אנדרו יאנג נאבק בכינוי שמו של שיר של ג'יי זי על 'זיו'

איזה סרט לראות?
 

למרות הטענה שהוא הקשיב להרבה היפ-הופ כמו בשנות ה -90 וה -2000, המועמד לראשות העיר ניו יורק, אנדרו יאנג, התקשה לקרוא לשיר של ג'יי זי בערוץ אמש הם. יאנג, שהצטרפה למארחת זיו לאותו פרק אחרון בסדרת Showtime המנוגדת שלה, התקשתה לענות לאחר שהמנחה שאל לאיזו מוזיקה הוא מייצג לאחרונה.

זיו, שהתעקש שאני חייב לדעת מאיזו מוזיקה נהנה יאנג, לחץ על הפוליטיקאי כשאמר שהוא מעריץ של נאס וג'יי זי. מה השיר של ג'יי זי האהוב עליך? היא שאלה. כלומר, הוא ניו יורקר.יאנג ענה, כן לפני כמה שניות של שתיקה כשהוא מהרהר בקול, מהו השיר האהוב עלי ביותר של ג'יי זי? בעוד זיו המתין לתשובתו, יאנג דקלם מספר שורות מתוך Numb / Encore מאת לינקין פארק בהשתתפות ג'יי זי. אני חושב שזה היה דואט, נכון? שאל יאנג. זיווה נחלצה עם הידע שלה במוזיקה ואישרה שהשיר הוא דואט עם לינקין פארק.

אז השיר ג'יי זי האהוב עליכם הוא אגב שיר רוק? היא שאלה. יאנג הגן על בחירתו כדבר הראשון שעלה בראשו, אך הוסיף בחירה שנייה: נ '- בפריס עם קניה ווסט. אלה שני השירים האהובים שעלו על דעתי, אבל יש לו קנון כזה, אתה לא באמת יכול לטעות, אמר.

מוקדם יותר בראיון, זיו ביקש מיאנג למנות את ארבעת המיליארדרים המועדפים עליו, ועל כך השיב הפוליטיקאי, מייק בלומברג על עבודתו הסביבתית, אופרה משום שהיא נראית אדירה, ומייקל ג'ורדן מאז שהיה מעריץ מאז ילדותו. כשהתבקש לתחנת הרכבת התחתית האהובה עליו בניו יורק, יאנג כינה תחנה שממוקמת בדרך כלל די נמוכה בכל רשימת ניו יורקר: כיכר הזמן הצפופה והכאוטית.זו התחנה שלי, אמר יאנג, ששוכר דירה עם משפחתו במטבח הגיהינום. זה גדול, זה מערני, יש שם בדרנים, הוסיף. בטוח! כאילו, מה לא לאהוב?

הם משודרת בימי ראשון בשעה 11/10c בתוכנית השעה. צפו בראיון המלא של אנדרו יאנג בסרטון למעלה.איפה לצפות הם